ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

سلام

امروز از صبح با دو سه تا از بچه‌ها منتظر بودیم استاد راهنمای مشترک‌مون بیاد. داستانی داشتیم. من که دیگه از بس رفتم و اومدم، رد داده بودم و متاسفانه وقتی رد میدم یه کم غیر قابل پیش‌بینی می‌شه اوضاع :/ داشتیم جلو پله‌ها با دوستام چرت و پرت می‌گفتیم، من یه کم ازشون فاصله گرفتم که زنگ بزنم به استاد، در همون حال برگشتم یه چیزی به سمت‌شون گفتم و خب چند نفرم اونجا بودن. حرف بدی نبود و بی‌منظور بود، ولی چیز جالبی هم نبود مخصوصا اینکه یه جورایی اشاره به اونای دیگه هم داشت :)) بعدش مونده بودم که خب چرا؟ -ــ- هر بار یه سوتی این مدلی میدم کلی میره رو مخم و میگم کاش حداقل از حافظه‌ی اونایی که تو اون محل حضور داشتن پاک شه. ولی جدی باید رو این جوگیر شدنم کار کنم :/

تازه اون تماس هم ناموفق بود و استاد بعد از چند بوق ریجکتم کرد :|

ولی بالاخره طرفای عصر پیداش شد. صحبت کردیم و یه کم کار جلو رفت. هی وسط حرفام می‌گفت چرا اینقد نگرانی؟ خیلی این آرامشِ در عین جدیتش رو دوست دارم. برعکسِ اون یکی که هول می‌کنه آدمو. (و تازه امروز فهمیدم این که چند روزه نمی‌بینمش برا اینه که پا شده رفته کانادا :/ )

بگذریم. اینو ببینید:

از گلدونای آزمایشگاهه. چند رو پیش دیدم از بین کاکتوسا این گیاهه دراومده. در عجبم از کجا اومده و چطور کنار کاکتوسا رشد کرده. خیلی گیاه‌شناسی و باغبانی سرم نمی‌شه ولی حس می‌کنم اینطوری پیش بره یا کاکتوسا می‌میرن یا این.

نمی‌دونم چی هم هست. عکسشو دیشب استوری کردم دو نفر گفتن شبیه گوجه‌س (سرچ کردم دیدم آره شبیهه). یه بامزه هم اومد گفت ماریجواناس؟ :|

باید به آقای مسئول که اون‌دفه می‌گفت آزمایشگاه خروجی نداره، پیشنهاد پرورش گل (!) بدم بلکه یه خروجی مفید داشته باشیم =)) تولید رب گوجه هم خوبه البته :دی

پ.ن. این هفته کلی از بچه‌ها دفاع می‌کنن و معلوم نیست بعدش کی کجا میره. هعی :(

پ.ن۲. عنوانو آخه :/

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انواع محصولات کلر ژاپن و تجهیزات استخر سروموتور ESTUN PRONET S 1KW/2000RPM/200V Jason ماشین سازی ژنکو حقوقدان پنجره دوجداره دیباصنعت u p v c درامد وبلاگ علی حسین زاده Amy lida